Teknoloji

Görünüşe Göre Spider-Man 2 İçeriği Sızdırıldı

Insomniac Games tarafından planlanan Spider-Man 2 içeriği sızdırılmış gibi görünüyor. Gelecekte çizgi-roman serisinde yer almış olan ikonik karakter ile yeniden karşılaşabiliriz.


İlginizi Çekebilir: Beklenen Yeni Spider-Man 2 Güncellemesi Yayınlandı


Bildiğiniz gibi uzun zamandır beklenen Spider-Man 2güncellemesi, geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Başta ortak yaşar kıyafet ve altın teçhizat stilleri ile New Game+ olmak üzere, yeni erişilebilirlik seçenekleri, fotoğraf modu yenilikleri dahil ek özellikler ve oyunun geneli için hata çözümlemeleri ve iyileştirmeler getiren bu güncelleme, oyuncuların büyük beğenisini toplamıştı. Ne var ki Insomniac Games stüdyosunun geliştirici seçeneklerini kapatmayı unutarak yayınlaması ile oyuncuların oyuna çeşitli şekillerde müdahale edebilmeleri mümkün olmuştu.

Bahsi geçen güncelleme, görünüşe göre gelecekte yayınlanması planlanan bir indirilebilir içeriği de ortaya çıkarttı. Kapatılması unutulmuş olan geliştirici seçenekleri sayesinde hata ayıklama menüsüne de erişim sağlayabilmiş olan oyuncular, henüz Spider-Man 2 oyununda olmayan içeriklere de erişim sağlayabiliyorlar.

Spider-Man 2 İçeriği Sızdırıldı: Beetler Oyuna Dahil Mi Olacak?

Yaşanan bu gelişme sonrasında keşfedilen bir detaya bakılırsa, çizgi-roman serisinde yer alan Beetle karakterinin bir indirilebilir içerik ile oyuna getirileceği tahmin ediliyor. Bahsi geçen karakteri, oyunun dosyalarında yer alıyor ve ayrıca bazı referansların olduğu da söylenmiş.

Her ne kadar bu açık 1.002.001 versiyonlu güncelleme ile kapatılmış olsa da Jizayy_ isimli kullanıcı tarafından yapılan paylaşımlar neticesinde ölümsüzlük modunu açabilmek, Venom, Mary Jane ve genç Peter Parker ile şehirde serbestçe dolaşabilmek de mümkün oluyordu.

sandikli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu